موبایل و اسکن اسناد

نرم افزار های موبایل برای اسکن

بهترین نرم افزار های موبایل برای اسکن اسناد

دیگر زمان اسکن اسناد، اسکنر های تخصصی یا اسکنر یکپارچه با چاپگر های قدیم تان گذشته است. با ظهور و توسعه برنامه های اسکن برای آندروید، می توانید اسناد، تصاویر و سایر مطالب را به راحتی اسکن کنید. برنامه های اسکنر بسیار مفید هستند زیرا شما می توانید بدون اتکا به چاپگر خود، روند اسکن را در حین حرکت انجام دهید.
برای تمامی آن مشاغلی که می خواهند استفاده از کاغذ را متوقف کنند نرم افزار های موبایل برای اسکن اسناد وجود دارد که بهترین گام در مسیر فناوری می باشد. اگر تلفن هوشمند همراه با دوربین مناسبی دارید، شما این امکان را خواهید داشت که از برنامه های اسکن زیر برای اسکن رسید، کارت ویزیت و اسناد و غیره استفاده کنید.

نرم افزار های موبایل برای اسکن

1. CamScanner

این نرم افزار محبوب ترین برنامه اسکن برای Android است که به شما امکان اسکن، ذخیره و همچنین همگام سازی اسناد را می دهد. این برنامه می تواند کیفیت اسکن را با کمک برش و افزایش گرافیک و متن افزایش دهد. از طرف دیگر، اگر برای نسخه مجاز این برنامه بایستی پرداخت درون برنامه ای را انجام دهید، ویژگی و کیفیت نوری را که می تواند تصاویر را به متن قابل استفاده تبدیل کند را در اختیار خواهید گرفت.

علاوه بر نسخه های رایگان و دارای مجوز، ویژگی دیگر استخراج متن از تصاویر، ایمن سازی اسناد مهم همراه با رمز عبور و به اشتراک گذاری پرونده های PDF / JPEG ، نمابر و چاپ است. با استفاده از این برنامه ، می توانید از همکاران برای مشاهده و همچنین نظر دادن در مورد اسکن در یک گروه دعوت کنید.

5 نرم افزار مهم موبایل برای اسکن اسناد

2. Office lens

این یک برنامه فوق العاده دیگر است که توسط مایکروسافت ایجاد شده و نه تنها اسناد شما را اسکن می کند بلکه می تواند تصاویر را به PowerPoint ، Word و PDF تبدیل کند و هرجا که خواستید ذخیره کند. این برنامه قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر تخته سفید و تخته سیاه را دارد.

علاوه بر این، هنگامی که در حال استفاده از تخته سفید باشید، برنامه به طور خودکار میزان تابش خیره کننده، نور و همچنین سایه ها را با هدف گرفتن صفحه به وضوح تنظیم می کند. با استفاده از ویژگی حالت کارت ویزیت، اطلاعات کارت در روزهای بعد به زبان های اسپانیایی ، آلمانی و انگلیسی ضبط می شود و به زبان های دیگر نیز موجود است. شاید بتوان این محصول را از بهترین نرم افزار های موبایل برای اسکن اسناد در دنیا دانست.

3. Genius Scan

این برنامه اسکن اندروید به شما امکان می دهد اسناد را سریع اسکن کرده و به صورت PDF یا JPEG به Dropbox ، Evernote ، Box و موارد دیگر ارسال کنید. بهترین چیز در مورد این برنامه این است که این برنامه دارای یک صفحه هوشمند تشخیص ، تصحیح چشم انداز و همچنین پردازش تصویر پس از آن است تا مطمئن شوید که اسکن با نور مناسب مطابقت دارد یا خیر . اگر بخواهید از چندین سند اسکن بگیرید حالت دسته ای هم موجود است که به سادگی می تواند صفحات را پشت سر هم اسکن کند.

مدیریت اسناد

نرم افزار آرشیو و مدیریت اسناد

4. اسکنر Docufy

این بهترین اسکنر آندروید است که به شما امکان اسکن ، نمابر و همچنین افزودن حاشیه نویسی برای سند را می دهد تا بتوان آنها را بایگانی و همگام سازی کرد و این امر را تقریباً در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی می کند. تغییر اندازه تصویر با توجه به وضوح آن در این برنامه انجام می شود. علاوه بر این ، یک رابط کاربری بهتر ، عملکرد بیشتر و محدودیت کمتر ، تجربه بی نظیری در اسکن اسناد را ارائه می دهد. این محصول از بهترین نرم افزار های موبایل برای اسکن اسناد خواهد بود.

نرم افزار های موبایل برای اسکن

5. Scanbot

Scanbot اسکنر Android رایگان شما برای اسناد ، QR- و بارکد است. با فناوری تشخیص خودکار اسناد که اسناد را با سرعت 200 dpi و بالاتر برش می دهد ، اسکن آسان و سریع خواهید داشت. برنامه Android آن را با ارائه فرمت های JPEG و PDF در ارائه دهنده ذخیره سازی ابر مورد علاقه شما مانند Dropbox ، Evernote و Google Drive و غیره بارگذاری می کند.

6. اسکنر دستی

با این برنامه اسکن اندروید ، می توانید اسناد چند صفحه ای ، کارت های بازرگانی و تخته های سفید را با بارگذاری آسان و سریع در Dropbox اسکن کنید. این برنامه آندروید برای اسکن ، خوانایی را افزایش داده و دیدگاه ها را اصلاح می کند . هنگامی که در مسافرت هستید یا در هر مکان دیگری هستید که به اسکنر دسترسی ندارید ، برای اسکن اسناد فقط به تلفن و این قبیل برنامه های اسکن خود نیاز دارید.


همچنین بخوانید:

ثبت دائمی اسناد

نرم افزار آرشیو اسناد


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

اگر می خواهید یک مشاوره رایگان بدون هیچ گونه تعهدی دریافت کنید، فرم زیر را پر کنید، با شما تماس بگیریم.