اسکن سایز بزرگ

اسکن سایز بزرگ

همه چیز درباره اسکن سایز بزرگ

اسکن سایز بزرگ ، به فرآیند دیجیتالی کردن اسناد بزرگ با استفاده از اسکنر LFD گفته می شود. این فرایند اسناد کاغذی بزرگ را به کوچکی و آسانی برای مدیریت اسناد، دسترسی و توزیع پرونده های دیجیتالی در قالب های .PDF ، .TIFF ، .DWG ، .DXF و .JPEG تبدیل می کند. برای آگاهی از مزایا و دلیل نیاز به این نوع اسکن که در قالب بزرگ صورت می‌گیرد با ما همراه باشید.

فرمت اسکن های سایز بزرگ

دو استاندارد اصلی برای اندازه کاغذ در سراسر جهان وجود دارد: ANSI و سری ISO که بین المللی می باشد . در ایالات متحده از نسخه ANSI استفاده می شود و هر چیزی که دارای ANSI B یا بالاتر از آن باشد ، به آن “بزرگ” اطلاق می شود. طبق استاندارد ANSI آمریکای شمالی ، اندازه کاغذها را به 5 طبقه اصلی یا به طور خاص طبقات اندازه ANSI A – E تقسیم می کند.

اسکن سایز بزرگ
اسناد با فرمت بزرگ مشترک

تمامی اسنادی که دارای نسخه ANSI B یا بالاتر باشند معمولاً در قالب بزرگ طبقه بندی می شوند ، از جمله:

  1. طرح ها
  2. نقشه ها
  3. پوسترها
  4. بنرها
  5. نقشه های مهندسی
  6. نمودارهای مدار
  7. نقشه های معماری

مزایای اسکن با فرمت بزرگ

صحبت از نام گذاری “قالب بزرگ” این معنی را می دهد که یکی از مزایای بارز اسکن سایز بزرگ ، کاهش اندازه است. با این حال، اسکن کردن مزایای دیگری نیز دارد.

  1. افزایش بهره وری

ذخیره، یافتن آسان، ارسال و دسترسی به پرونده های دیجیتال آسان تر می شود. حتی 10 دقیقه جستجو برای یافتن پرونده های کاغذی می تواند به سرعت باعث اتلاف وقت زیادی شود. با این حال، جستجوی کلمه کلیدی می تواند به سرعت اسنادی را ردیابی کند که باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود.

2. ذخیره سازی و مدیریت آسان

سازمان دهی و مدیریت اسناد – به ویژه مقاله های بزرگ – دشوار است. این بدان معناست که آنها اغلب در جعبه هایی بسته بندی شده و در اتاقهای پشتی اداره یا بخش های دیگر نگهداری می شوند. با استفاده از پرونده های دیجیتال ، می توان همه آنها را به راحتی در یک بخش مدیریتی آسان مانند یک سیستم عامل ابری ذخیره کرد.

ثبت دائمی اسناد

نرم افزار آرشیو اسناد

3. ذخیره سازی مرکزی و نمایه سازی

با اسکن و دیجیتال سازی اسناد ، نسخه های دیجیتالی جدید در بخش های مرکزی مانند سیستم عامل های ابری یا سایر سیستم های مدیریت اسناد ذخیره می شوند. پرونده ها هنگام اسکن آشکار می شوند ، بنابراین می توانید آنها را بر اساس نام ، تاریخ ایجاد ، نوع پرونده و سایر دسته ها مرتب کنید.

4. جستجوی کلید واژه و قابلیت دسترسی به آن

به جای حذف نوارهای لاستیکی و غربال کاغذها ، می توان با استفاده از یک جستجوی ساده از کلمه کلیدی مورد نظر ، اسناد دیجیتالی با قالب بزرگ را به هنگام آشکار شدن پیدا کرد و به آنها دسترسی داشت.

اسکن سایز بزرگ

5. پشتیبانی و بایگانی امن اسناد

بسیاری از اسناد با قالب بزرگ نیاز به نگهداری طولانی مدت دارند. علاوه بر این ، برای ایجاد یک کپی اضافی فقط با یک کلیک راست نیاز است ، بنابراین می توان از پرونده ها به راحتی و به طور منظم در یک پوشه یا سرور جداگانه پشتیبان تهیه کرد.

آسان بایگان و اسکن سایز بزرگ

آسان بایگان به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسکن و دیجیتال سازی اسناد این افتخار را دارد که به بررسی و ارائه انواع خدمات در حوزه مدیریت اسناد و مدارک بپردازد. شما هم وطنان عزیز، مدیران عامل، صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگ می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در خصوص بهترین شیوه های مدیریت و دیجیتال سازی اسناد و مدارک در تمامی سایز ها اطلاعات کسب کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

اگر می خواهید یک مشاوره رایگان بدون هیچ گونه تعهدی دریافت کنید، فرم زیر را پر کنید، با شما تماس بگیریم.