شرکت آسان بایگان پارسی مورد تایید دیوان محاسبات کشور

در راستای اجرای ماده ۷ از تبصره ۲ ماده ۳۹ قانون دیوان محاسبات کشور و همچنین اصلاحیه مورخ ۹/ ۱۰/ ۱۳۷۸ کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تمامی سازمان های دولتی و ارگان های مختلفی که برای آنها در لایحه بودجه سالانه کشور ردیفی تعریف
می شود می بایست اسناد مالی خود را به میکروفیلم تبدیل و یک نسخه از آن را برای دیوان محاسبات کشور ارسال نمایند. پس از تبدیل اسناد به میکروفیلم و اخذ تاییدیه دیوان محاسبات کشور ارگان و یا سازمان دولتی می تواند اسناد کاغذی خود را امحا و فضای بایگانی را از کاغذ آزاد نماید.
دیوان محاسبات کشور به عنوان تنها ارگان ناظر دولت، مجوز فعالیت در زمینه پروسه اسکن اسناد بایگانی و تبدیل آنها به میکروفیلم را فقط به تعداد محدودی از شرکتهای خصوصی (با شرایط بسیار خاص )اعطا نموده است.
شرکت آسان بایگان پارسی پس از طی مراحل قانونی به عنوان یکی از معدود بنگاه های اقتصادی فعال در این زمینه توانست در سال ۱۳۹۳مجوز فعالیت از دیوان محاسبات کشور را دریافت نماید.

معرفی شرکت آسان بایگان پارسی

شرکت آسان بایگان پارسی پس از اخذ مجوزهای لازم از نهادهای ذیصلاح دولتی در زمینه ارائه خدمات سیستم های تلفیقی دیجیتال و میکروفیلم دیجیتال سازی (اسکن ) کتب مجلات و نسخ خطی به شرکت ها ادارات دولتی لشکری کشوری موسسات خصوصی و دولتی شروع به فعالیت نمود.

ایمنی بالاتر پرونده ها،اسناد و مدارک
جلوگیری از جعل اسناد اضافه، حذف و مخدوش نمودن پرونده ها
کنترل حدود دسترسی و اختیارات مـراجعین وکارمندان مطابق نظر مدیران سازمان.
آزادسازی فضای اشغال شده توسط بایگانی ها.
تسریع در بازیابی اطلاعات و افزایش سرعت و دقت پاسخگویی به مراجعین و مدیران.
افزایش طول عمر اطلاعات میکرو فیلم ، در برابر امواج الکترو مغناطیس،نوسانات دمـا و نور.

0 فریم در دقیقه | سرعت تبدیل فایل به میکروفیلم

0 سال ماندگاری هر میکروفیلم

0 تعداد سند در یک میکروفیلم

0 اسکن برگ روزانه / دستگاه